Kasım ayı eğitimlerinden kareler…

Anadolu Bank – İletişim-Etkileşim-Farkındalık

Anadolu Bank’ta gerçekleştirilen “İletişim-Etkileşim-Farkındalık” eğitiminde katılımcı, keyifli ve eğlenceli dakikalar yaşandı. İşte eğitimden kareler:

Screen Shot 2015-01-05 at 20.36.50

E Bebek – Ekip Çalışması

E Bebek firmasında gerçekleştirilen outdoor eğitimimizde eğlenceli dakikalar yaşandı. Eğitimde mayın tarlası kurumsal oyunu oynatıldı. Eğitim ile takım olma bilincini kazanan katılımcılardan “Takım nedir?” sorusuna “Takım biziz” cevabı alındı.

Screen Shot 2015-01-05 at 20.37.58

E Bebek – Zaman, Toplantı ve Önceliklendirme Yönetimi

E Bebek firmasında gerçekleştirilen bir eğitim günü daha… Keyifli etkinlikler ve etkili anlatım tarzıyla interaktif bir eğitim daha gerçekleştirildi. Katılımcıların zamanlarını daha etkin ve verimli kullanabilmelerini sağlamak adına gerekli bilgi ve beceri kazandırıldı. Bununla birlikte toplantı yönetimi teknikleri ve önceliklendirme konusunda ipuçları verilerek farkındalık yaratıldı.

DRD Filo – Etkili ve Doğru Yazışma Teknikleri

DRD Filo çalışanları ile gerçekleştirilen eğitimimizde çalışma hayatının vazgeçilmezi olan yazılı iletişimin etkili ve doğru kullanımı üzerine profesyonel yazışma kuralları ve ipuçları paylaşıldı. Firmamızın özel uygulaması olan eğitim tatlandırıcılar ve Atom Olma oyunu ile keyif dolu anlar yaşandı.

E Bebek – İç Motivasyonu Artırarak Stresi Yönetmek

Screen Shot 2015-01-05 at 20.38.56

Novartis – Etkili Müşteri Yönetimi

Novartis firmasında eğitim katılımcılarına iletişim yönünü güçlendirerek müşteri ilişkileri yönetiminde daha aktif ve çözüm odaklı olmaları konusunda farkındalık kazandırıldı. Grup çalışmaları, İletişim Testi, Atom Olma Oyunu ve farklı yöntemler ile oynattığımız Voleybol oyunu ile interaktif bir eğitim yaşandı. İşte eğitimden neşe dolu anlar:

Screen Shot 2015-01-05 at 20.39.47

Roche – Duygusal Zeka

Roche firmasında gerçekleştirilen eğitimimiz ile “Duygusal Zeka”nın önemini vurgulayarak katılımcılara farkındalık kazandırma yolunda keyifli anlar yaşandı. Özdenetim ve etkili iletişim ile ilişkilerin sağlıklı ve sürekli hale getirilebilmesini sağlamak adına interaktif uygulamalar yapıldı.

Global Menkul Değerler – İleri Satış ve Pazarlama

Global Menkul Değerler firması ile gerçekleştirdiğimiz “İleri Satış ve Pazarlama” eğitiminde satış konusunda teknik bilgi ve becerilerdeki alt yapılarını güçlendirip satış tecrübeleriyle birleştirerek satış uygulamalarına yansıtabilmeleri için farkındalık kazandırıldı.

Savur Turizm – Misafir Memnuniyeti ve Şikayetleri Fırsata Çevirme

Savur Turizm’e bağlı oteller ile gerçekleştirilen eğitimimizde katılımcılarla misafir memnuniyetinin en önemli parçası olan iletişimin altın kuralları paylaşıldı ve şikayetleri yönetme konusunda detaylı bilgi paylaşımlarıyla fırsatlar yaratmak için ipuçları verildi.

Savur Turizm – Misafir İletişimi

Savur Turizm’e bağlı oteller ile misafir memnuniyetinin en önemli parçası olan iletişim detaylı bilgi ve paylaşımlarla geliştirildi. Otel çalışanlarının temel iletişim becerilerini artırmak üzere bilinen teorilerin pratiğe aktarılması konusunda farkındalık kazandırıldı.

Screen Shot 2015-01-05 at 20.40.56

My Club – İletişim ve Misafir Memnuniyeti

Gerek özel sektör için, gerek kamu sektörü için ve gerekse gönüllü kuruluşlar için; misafir beklentilerini karşılamak en temel varlık nedeni haline gelmiştir. Misafiri önemsemek, rekabet için büyük avantajlar sağlayacaktır. Misafirin beklentilerini karşılayabilmek için ise güçlü bir iletişim becerisi gerekir. Bu amaçla katılımcıların iletişim becerilerini geliştirerek, ilişkilerini iş ve özel yaşamlarında kalıcı biçimde yönetebilmeleri için farkındalık kazandırılmıştır.

Sirkeci Group – Sunum Teknikleri

Değişim teorisini ve dinamiklerini anlayarak değişimi yaşayan ve yönetme sorumluluğu olan yöneticilerin değişim ve dönüşümü etkin bir şekilde yönetmelerini sağlayamak üzere, hedeflenen değişimleri şirket startejilerine uygun olarak yönetecek temel yetenek, beceri ve bilgilerinin kazandırıldı. Ayrıca öğretilerin kişisel seviyede uygulanması yöntemi ile çalışanların daha etkin bireyler haline gelmesi için günün sonunda gerçekleştirilen sunum çalışmaları ile renkli bir eğitim günü yaşandı.

Trendyol – Takım Çalışması ve Ekip Bilinci

Ekip içi başarılı iletişimde hangi davranışların daha etkin rol oynayacağı ve iyi bir ekibin sahip olması gereken özelliklere dair bilgi ve deneyim paylaşıldı. Göz Bandı Uygulaması, Sabır Yolunda Pinpon Topları ve Kültür Şoku oyunları ile keyifli dakikalar yaşandı.

HEDD (Housekeeping Eğitim ve Dayanışma Derneği) – Doğru İletişim

Sosyal sorumluluk çalışmaları kapsamında Efsun Yüksel Tunç tarafından “Doğru İletişim” konulu interaktif bir eğitim gerçekleştirildi. Eğitimde yaşanan keyifli anlardan birkaçını sizlerle paylaşıyoruz.

Screen Shot 2015-01-05 at 20.41.38