Indus Consulting Deneyimlerini İngiltere’ye Taşıyor

indus global consulting ingiltere

Kurumsal eğitim sektöründe öncü firmalar arasında yer alan Indus Consulting, 13 yıldır 500’ün üzerinde firmaya verdiği eğitim ve yönetim danışmanlığı hizmeti ile sektöre yön vermeye ve büyütmeye devam ediyor.

20. yılında Türkiye’deki herkese bir şekilde dokunmuş olmak vizyonuyla hareket eden Indus Consulting’in hizmetleri arasında “Kişisel Gelişim”, “Yönetim, Strateji ve Sistem”, “Pazarlama, Satış ve Hizmet” olmak üzere üç ayrı alanda eğitim danışmanlığı hizmetleri yer alıyor.

Bireylerin ve kurumların hedeflerine ulaşmalarını sağlamanın yolunun farkındalık yaratmak ve değişim için isteklendirmekten geçtiğine inanan firma; interaktif yaklaşımlar ile eğlendirirken öğreten bir eğitim anlayışı benimsiyor. Indus Consulting’in eğitimleri ise standart kalıplara bağlı kalmadan kurumlara ve ihtiyaçlarına yönelik güncel içerikler doğrultusunda hazırlanıyor.
2014 yılı itibarıyla “Indus Global Consulting olarak Londra şubesini açan Indus Consulting, verdiği hizmeti globalleştirme yolunda ilerliyor.

Konu ile ilgili olarak firmanın Kurucu Danışmanı Efsun Yüksel Tunç, sürekli gelişimi benimsemiş kişi ve kurumları hedeflerine ulaştıracak bir danışmanlık şirketi olduklarını belirtiyor. Ayrıca kalite ve sonuç odaklı çalışma anlayışlarını, güvenilir olmaya verdikleri özeni, yenilikçi ve yaratıcı yaklaşımlarını Londra’da da sürdürerek 13 yıllık bilgi ve deneyimlerini paylaşmaya devam edeceklerini sözlerine ekliyor.