En Güçlü İşbirliği Danışman ile Öğretmenin İşbirliğidir!

26 Kasım Cumartesi günü yollardaydık!

Öğretmenler günü dolayısıyla, gelecek nesillerimizi yetiştiren değerli ve kıymetli öğretmenlerimizle Antalya Levent Aydın Anadolu Lisesi’nde bir araya geldik!

Keyifli bir eğitimde neler ararsınız?

Bizler, beyin fırtınası, dostluk, bol neşe, bol kahkaha, bir tutam eleştiri ve hepsinden fazla hoşgörü içeren bir program gerçekleştirdik.

Dünyayı değiştirmek istiyorsan önce kendini değiştir sözüne istinaden önce birbirimizin iletişim alışkanlıklarını değerlendirip, sevdiklerimizle, ekip arkadaşlarımızla ve her şeyden önemlisi öğrencilerimizle nasıl daha başarılı iletişim kurabiliriz sorusunun cevabını aradık.

Sonrasında ise hep beraber asıl can alıcı noktaya geldik. Değerli öğretmenlerimizin elleriyle şekillendirdiği yeni nesle iletişimi nasıl doğru aktarabilir, öğretebilir ve örnek olabiliriz.

Stresi nasıl yenebileceğimiz konusunda da öğretmenlerimizi bardakları ile tanıştırdık, bardaklarını büyüttük ve boşaltmalarını sağladık.

Günün sonunda değerli öğretmenlerimiz mutlu, biz onlardan daha mutlu idik 🙂

Antalya Levent Aydın Anadolu Lisesi ile tekrar bir araya geleceğimiz günü iple çekiyoruz 🙂

Bu vesile ile tüm öğretmenlerimizin “Öğretmenler Günü”nü tekrar kutlarız…

Esra Yuksel hakkında 11 makale
Indus Danışmanlık ofisinin sakin gücü, İdari İşler Müdürümüz… Keyfimizin yerinde kalması için ikramlarda bulunur, gün içinde bizi sürpriz motivasyon etkinlikleriyle motive eder. Her zaman güleryüzlü oluşu, bazen bizi kırmamak için yaptığı fedakârlıklar ve çekingen tavırlarıyla gönlümüzde yer eder. Kedilere düşkünlüğüyle tanınır, Kedi Dergisi’nin sıkı takipçisidir. Önerilerimizi ve dileklerimizi dikkate alır ve gerçekleştirir. Yönetici olduğunu bize hissettirmez aynı zamanda operasyona da destek vererek zor zamanlarımızın kurtarıcısıdır. Tüm Indus çalışanlarının danışma noktasıdır.